Březen 2012


Základní část zapomenuta, na tu se stejně nehraje

22. března 2012 v 17:55 Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí.
Po včerejších 60ti minutách zápasu, několika vyslechnutých či přečtených článcích a rozhovorech, dnes píši se slzami v očích. Ti naši milovaní Ševci na to totiž měli. Měli na postup a taky by si ho zasloužili. Vždyť zápasy play off a základní část? Play off je úplně od nuly, takže tak..a navíckluci dokázali jste se vzchopit, omlouvám se za tu nedůvěru ve vás hráli opravdu parádně, především ty domácí. Jenže v rozhodující chvíli se od nás odklonilo štěstí, ale pěkně od začátku.

7.rozhodující zápas Zlín vs Plzeň Plzeň měla výhodu domácího prostřědí. Jenže po 1. třetině Zlín vedl 1:0 po střele Michala Důrase. Ve 2.třetině nejprve Plzeň drovnala, ale zlínští nezůstali pozadu a 2. branku si připsal Lukáš Galvas. Plzeň se ovšem nevzdala a do konce třetiny bylo srovnáno - 2:2. Jako zlomovou situaci bych označila 56. minutu zápasu, kdy Petr Leška objížděl plzeňskou bránu. Zadek branky byl zvedlý. Leška se rozhodl zakončit. Ovšem branka se kymácela a rozhodčí byl moc aktivní, takže pískl. Kotouč od Lešky zaletěl do brány, která byla vtom momentě zvednutá, ovšem pořád na svém místě. Až když puk byl daleko za brankovou čarou, branka vypadla. Rozhodčí měli jasno - bylo odpískané. Pak jsme dostali 2 minuty před koncem gól na 3:2 pro Plzeň. Byl nejvyšší čas hrát bez brankáře, situace sice nebyla ideální, ale i přesto to zlínští zkusili. 20 sekund před koncem byl puk dopraven do prázdné brány. V té chvíli se nám rozplynuly všechny naděje jako se rozpustí zmrzlina na slunci.
Obrovská škoda, kluci, zasloužili byste si to, za to co jste předváděli. Nádherně jste se rozehráli a opravdu předvedli co umíte. Myslím, že se nikdo na vác nemůže zlobit, že jste do toho nedali vše. A tak bych vám chtěla poděkovat za všechny ty úžasné góly, přihrávky, momenty, vítězství,... Jste naši kluci žlutomodří. Perfektně jste makali jako jeden tým, jeden beran! :D Nechci vyjmenovávat, na někoho bych zapomněla - zkrátka Ševci děkujem. Škoda, že sezóna skončila tak brzo. :'(


Z. omlouvám se ty fotky třeba příště, ale nic nezaručuju.

Naši hoši od Dřevnicé, nejlepší jsou v republicé...

20. března 2012 v 19:13 Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí.
6. zápas Zlín vs. Plzeň opět na půdě, resp. na ledě ZS Luďka Čajky. Už od rozbruslení jsem byla ráda, že aspoň trochu vnímám - nervy pracovaly. Kámen-nůžky-papír prohrál Holas. Konec sehráli myslím s Tondou. Jsou vždycky strašně vtipní, jak to nikdo nechce brát :D. Doufám, že si to nepletu s jiným zápasem :D Jednou jsem se dokonce snažila to vyfotit, ale moje schopnosti, světlo nesvětlo na zimáku a foťák rozhodli konečný výsledek. Zajímavá, ale nekvalitní fotka "zabarvená do šeda". A teď už k samotnému zápasu. Úplně nejšťastnější jsem byla v poslední minutě 1. třetiny. Marek Melenovský si připsal 1. gól zápasu. Ve 2. třetině 2 branky Ondra Veselý, to kluk šikovný, rozehrál se pěkně. ;) 3. třetina Michal Důras a lá 4:0. Jenže do minuty to bylo 4:1 a mnou projel nepříjemný pocit - to už tu jendou bylo. Naštěstí se tak nestalo a jen vteřinu před koncem Plzeň změnila skóre na konečné 4:2. Zkazili Lubošovi nulu - to se nedělá! A kluci, 3 trestné střílení za zápas se často neopakuje, a tak byste se měli příště chytit štěstí, které vám jde naproti. :) Jinak paráda, vyhráli jsme. Teda kluci vy jste vyhráli! :) Prosím Vás, dejte do toho v Plzni vše co můžete! Nebojte, celý zápas budete hrát v šesti. Ať už jsou zlíňáci na tribuně, u televize, internetu, rádia nebo na vás jenom myslí - jsou s váma! A tak do toho dejte žlutomodré srdíčko a ukažte jim to tam. ♥ Hodně štěstí klucí!

za video děkuji http://hczlin.blog.cz/

Máme ten nejlepší hokejový chrám,
s nejlepším mančaftem, co znám,
jdem cestou necestou, zpívat každou třetinou,
že ti Ševci to dneska vyhrajou!

Máme ten nejlepší hokejový tým,
a už na vždycky budem s ním,
budem stát, budem řvát, budem zpívat, skandovat,
Ševce má přece každý zlíňák rád!

Máme ten nejlepší hokejový sen,
na titul dosáhnout zas chcem,
bojujem, bodujem, k titulu zas doplujem,
proto Ševci teď všichni skandujem!


PS: Přichází jaro! Hokejky vyměnily čepky za kšiltky. ;)

A poslední věc klucí: Sparta už vypadla. Takže vy musíte postoupit a vyhrát titul. Pro Káju! Tato sezóna je hodně zvláštní. Nemůžu říct, že jsem jim přestala věřit, mělo by to trochu jiný význam, ale v podstatě ano. Opravdu mě nebavily ty hrozné výkony v průběhu sezóny případně článek→http://mega-giga-upe-supr.blog.cz/1201/marnost-nad-marnost-vsecko-je-marnost. No a pak ta další věc. Kluci Rachůnkovi přešli do Sparty. Teda krom Karla, který byl v tom osudovém letadle Lokomotivu Jaroslavl. :'( A tak jsem před sezónou prohlásila, že někdo z těchto týmů musí vyhrát titul, pro Káju. ♥ Rachno byls, jsi a budeš nejlepší! :))♥

Hokej je láska. Hokej je závislost.

18. března 2012 v 17:47 Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí.

5. zápas Zlín vs. Plzeň. Viděla jsem až plzeňský gól na 2:1. Zdálo se mi, že hrajete kluci na 99%. A byla jsem docela v šoku 2 minuty před koncem základní hrací doby, kdy před vhazováním už byl Sedlo na střídačce. Říkala jsem si, vždyť je to ještě strašně brzo. Dostaneme gól do prázdné brány 2 minuty před koncem, když bychom mohli minutu před koncem dát gól my. Nadruhou stranu zas vím, že pokud chce tým hrát power play, nemůžou brankáře odvolat 30 sekund před koncem - by nic nestihli. A tak jsem si málem rozdrtila ruku, jak jsem vám hoši držela pěsti. Měli jste víc štěstí jak rozumu, když v čase 58:37 si připsal druhý gól Peťa Čajánek. Ovšem samotná akcička byla opravdu povedená! ;) Při prodloužení jsem ani nedýchala. Čím víc se blížily nájezdy, tím větší jsem měla strach. Nájezdy a lá vabank jsem už málem neudýchala. Nikdy nezavírám oči, jelikož to prostě musím vidět, ale při Béďovém nájezdu jsem je měla, tak přivřené jak jen to šlo, abych ještě něco viděla. Béďovi puk sklouzl, a tak bylo hotovo. Osobně si myslím, že na sklouznutí puku z hole Bédi Köhlera se podepsal špatný led. hráčům nebylo, co vytknout. řekl trenér Sedlu totiž už přestřelili. :( Jako nezaujatý fanda bych řekla asi řekla - pěkný gól, pěkný fakt byl. Aspoň teda mě se líbil. Jen obrovská škoda, že do naší sítě.
A tak klucí: Teď nebo nikdy! Zítra jim ukážem, jak se hraje hokej!

Lidi šílí, puky sviští,
Larry vzadu Dudu ničí,
Čajda, Tonda, Ondra,
fláknou jim tam góla.

Střela, beton, lapačka,
v bráně máme Sedláčka.
Obrana mu pomůže,
soupeř se na nic nezmůže.

Forhend, backhend, klička,
góla dává Leška.
Stadion se raduje,
žlutá barva kraluje.

Sudí píská, zápas končí,
,,ševci" stadion radostně křičí.
My vám hoši děkujem,
však ten titul vyhrajem !

(Michal Sedláček)


Zimní stadion Luďka Čajky aneb můj nový domov

16. března 2012 v 20:10 Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí.
Mistři 2011/2012! Neskuteční borci ;) SHK LAPP ZlínPostřehy z mojeho "nového domova" v CČ

PLAY OFF

9. března 2012 v 20:22 Život je jako hokejový puk - nikdy nevíš, kam tě nastřelí.
Právě nastal ten čas, kdy všechny předešlé body, góly, zápasy, .. Vše jde stranou. Začíná nová část sezóny. Ta nejdůležitější. Ta nejlepší. Plná emocí, zážitků, gólů, střetů..takový je HOKEJ.Lionel Messi.

9. března 2012 v 18:16
Pokud se po přečtění nadpisu ptáte, kde je moje heslo Hockey: Nothing Else Matters. Tak byste měli vědět, že pokud jde o Barcelonu a především Messiho, tak to jde stranou. Nejlepsí trpaslík s 10 na zádech Doufám, že se nezlobíš Leo za oslovení, ale ty víš, že tě miluju.♥ A tak je to opravdu použito v tom nejlepším slova smyslu. ve středu všem vytřel zrak. V zápase Ligy mistrů nasázel 5 branek do sítě Leverkusenu a FCB vyhráli 7:1.